sobota, 29 stycznia 2011

MUKS walczy do końca!

Po porażce z Zepterem w pierwszym meczu rundy rewanżowej, piłkarze MUKS Legionowo po dramatycznym meczu zremisowali dziś z mocnym zespołem Trójki Ostrołęka 25-25. Bramkę dającą remis zdobył 4 sekundy przed końcem Adrian Prątnicki!!! Walka na całego i emocje do końca.. Szkoda, że nie widzieli tego legionowscy kibice ale w Arenie jakieś koty...

Adrian Prątnicki rzuca bramkę dającą remis. Do końca meczu były 4 sekundy....:)

niedziela, 23 stycznia 2011

"Puchar" w Legionowie

W spotkaniu  Pucharu Polski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała Jastrzębski Węgiel 3:1. Kędzierzynianie tylko w trzecim secie musieli uznać wyższość swoich rywali, w pozostałych partiach zwyciężyli i awansowali do półfinału.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:1
(26;24, 25:22, 19:25, 25:22)

poniedziałek, 10 stycznia 2011

MUKS turniejowo :)

Ostatni weekend w Arenie zdominowali piłkarze ręczni. Odbył się bardzo fajny turniej z udziałem 4 drużyn. Gospodarzami imprezy był oczywiście MUKS Legionowo. Kilka zdjęć z tego wydarzenia. Cdn...:)

LTS-AZS 3:0

Siatkarki nie zwalniają tempa. W piatek 07.01 nie dały szans zawodniczkom AZS AWF Warszawa. Meczyk krótki, po piłkarsku mówiąc do jednej bramki..

środa, 5 stycznia 2011

W Nowy Rok z MUKS-em!!!

Po dłuższej przerwie kilka zdjęć z wczorajszego sparingu MUKS Legionowo - Polska (U21). Dla wszystkich najlepszego w Nowym Roku :)